Zima? U nás bude čarovná. - Ugo

Zima? U nás bude čarovná.

Keď vonku mrzne, až sa z toho práši, s našimi novinkami sa u nás určite zahrejete. Namiešali sme pre vás totiž doslova čarovné elixíry pre herjivú atmosféru zimy a pridali do nich to najlepšie z darov lesa. Nechajte sa okúzliť ich blahodárnymi účinkami na imunitu a celkovú kondíciu. 

Tak hurá za pokladmi, s ktorými vezmete zdravie do svojich palčiakov!
 

Magická borievkaBorievka je kráľ detoxikácie. Pozitívne pôsobí na celkové prečistenie organizmu a pomáha aj pri prechladnutí dýchacích ciest.
Tento poklad nájdete v drinku, kde mu výživovú spoločnosť robia černice, hruška a jablko. 


Čarovné brusnice

Ich kúzlo tkvie v množsve vitamínov, ktoré obsahuje. V brusniciach nájdete aj veľké množstvo vlákniny a dôležitých minerálov, a tak môže hrdo niesť priezvisko čierna superpotravina. Okrem brusníc vezmete v tomto drinku do svojich rúk aj ananás, banán, med a jablko.


Tajomná šalvia

Tajomstvo šalvie sa skrýva v schopnosti vyhnať z tela nachladnutie a bolesť hrdla. Aby bolo vaše zdravie ako v machovej perinke, pridali sme do tohto drinku na pomoc proti nachladnutiu aj limetku, zázvor, med a pomaranč.


Dobroty, ktoré vás kúzelne nasýtia

Ku kúzlu zimy patrí aj dobré jedlo, a tak sme pre vás pripravili borievkové hody v podobe wrapu a kuracieho šalátu s černicami, brusnicami a pomarančom, alebo poctivé noky so šípkovou omáčkou, hovädzími líčkami a baby špenátom. 

Či sa už do UGO vydáte zbierať poklady v podobe borievok, brusníc alebo šalvie, môžete si byť istí, že u nás rastú... Dobroty pre vaše zdravie!