Vychutnaj si naše najobľúbenejšie recepty. Volí ich aj Martin. - Ugo

Vychutnaj si naše najobľúbenejšie recepty. Volí ich aj Martin.

Oslovili sme nášho prevádzkového riaditeľa Martina, aby nám pomohol vyhlásiť UGO bestsellery a uľahčil vám takto rozhodovanie. Tento výber u nás majú zákazníci úplne najradšej. Zoznámte sa s ním!

 

Martinova cesta k zdraviu:

„Postupnými zmenami v životnom štýle som došiel k lepšej postave a hlavne dobrému pocitu. Nechýbalo na tejto ceste ani UGO. Aj vďaka tomuto výberu lepšie stíham žiť pracovný a súkromný život v rovnováhe, naplno sa venovať mojim športovým vášniam a byť so sebou spokojný. O to predsa v živote ide. Vyberte si svojich obľúbencov aj vy!“

 

UGO CAESAR ŠALÁT

Obľúbenú klasiku sme vylepšili pre zdravie. Namiesto klasickej zálievky vás osvieži ľahšia jogurtová verzia a pre príjemné zasýtenie bez výčitiek sme pridali varené vajíčko. Tento šalát vás poteší vždy, keď sa budete chcieť ľahko a kvalitne naobedovať.

FARMÁRSKY S KURACÍM

Príjemná dávka energie plná kvalitného mäsa, osviežujúcej zeleniny a zemiakov. Mastnú zálievku v ňom nehľadajte. Tento chod sme osviežili jogurtovou verziou s pažítkou a pre poriadnu chuť pridávame aj restovanú cibuľku s kukuricou. Tento obed vás vždy dobre naladí.

WRAP UGO CAESAR

Keď sa chcete dobre a ľahko najesť aj v pokluse, nie je lepšia voľba než UGO wrap. Skvele sa je kdekoľvek a vďaka ľahkým surovinám vás príliš nezaťaží. Nespomalí tak ani vaše športové a pracovné výkony a navyše chutí úžasne. Skúste ho nabudúce zobrať na cestu.

OVOCNÝ DRINK BANÁN A JAHODY

Doslova sladké zdravie vo tvojich rukách. Keď chcete kvalitnú odmenu za športový výkon, výbornú dávku vitamínov, alebo prosto vitamínovú energiu, tento drink je vám vždy k dispozícii. Ochutnajte a zistíte, prečo ho v UGO tak milujeme.

OVOCNÝ DRINK GREP A POMARANČ

Čaká vás nepriestrelná imunita a zdravá energia do celého dňa v každom dúšku. Množstvo vitamínov a dobrých vecí, toto je skrátka skvele namixovaný drink so sladkým pomarančom a lahodným grepom. 

DRINK GREEN VITALITY

Poctivá dávka zeleniny, ktorá dodá telu potrebné vitamíny a posilní teraz tak dôležitú imunitu. Zdravie vo fľaške bez prípravy a prísun zeleného zdravia je na dosah. Stačí sa opýtať na Green Vitality. 

Všetko, čo máte radi, pôjde lepšie so správnou stravou. Tento výber vás vždy poteší a dodá energiu do života v rovnováhe. O to predsa ide na prvom mieste. 

Dobrú chuť a dovidenia v UGO!