Vezmite zdravie do svojich rúk s Green Smoothies - Ugo

Vezmite zdravie do svojich rúk s Green Smoothies

Všimli ste si niekedy v meste, ako je ľahké si zabezpečiť desiatu? Ponuka je široká. K párku dostanete kečup aj horčicu, pizzu vám pripravia na sto spôsobov a s tyčinkou v ruke dobehnete električku aj sladkú bodku naraz. Mesto je nutričná púšť a vitamíny, zdá sa, z neho orezali.

Našťastie je tu UGO, ktoré vytvára zdravú oázu plnú vitamínov aj uprostred mesta.

Už babička hovorila…

…jedz zeleninu, aby si bol zdravý! A nie je tomu ináč ani v modernej dobe. Nutriční špecialisti z celého sveta sa zhodujú, že uhorková je tá najlepšia sezóna pre zdravie. Návrat ku koreňom nikdy nebol modernejší. Spoločnosť sa odvracia od fast-foodových modelov a chce byť opäť nemastná a neslaná. A to je skvelé! Veď základom zdravia je odpradávna rovnováha a denný dostatok zeleniny a ovocia na tanieri.

Platí rovnica 50% denného jedálničku z ovocia a zeleniny = 100% spokojnosť.

 

Máte denne na tanieri dosť vitamínov?

Zájsť si na farmárske trhy a každý deň si nakrájať vitamíny, to je tá najlepšia cesta. Ale ako to urobiť, aby nezaostávalo vaše zdravie ani vtedy, keď idete večer vyšťavení z práce? Vziať jednoducho zeleninu do svojich rúk kdekoľvek a kamkoľvek.

 

Vezmite zdravie do svojich rúk!

Zelenina v UGO Green Smoothie je tak čerstvá, akoby ste ju práve nakrájali. Je to tá najčerstvejšia desiata do ruky, ktorú môžete nájsť v regáloch aj v nutričnej púšti centra mesta. Obsahuje napríklad tieto zázraky, za ktoré vám bude vaše zdravie vďačné.

Kel - vlákninový poklad, čo zaženie hlad aj chuť na sladké. S ním budete naozajstný boháč. Obohatí vás totiž o široké spektrum vitamínov a posilní imunitu pre nadchádzajúcu zimu.

Poľníček - draslíkový parťák krvného tlaku, ktorý pomáha zostať v harmónii, aj keď nám stres a vyššia záťaž berie vietor z plachiet.

Špenát - ideálny tréner, ktorý zatočí s nachladnutím, dodá energiu a pomôže vycvičiť správnu funkciu srdca. Každodenný pretek o zdravý štýl a pracovný maratón s ním vyhráte!

Uhorka - Najlepšia starostlivosť o zdravú pleť. Vďaka nej spomalíte proces stárnutia. Má totiž liftingové účinky.
 

Kde môžem UGO Green Smoothie vziať do vlastných rúk?

Zdravie nerastie na stromoch, ale v regáloch supermarketov a UGO predajniach. Takže to pre smoothie máte na skok. Občas stačí pár krokov ku zdraviu.

 

Doplňte šťavu aj v UGO šalatériách

Zdravie má zelenú aj vo Fresh baroch UGO. Vyberte si u nás jednu z kombinácií Fresh drinkov a urobte dobrý skutok pre svoje zdravie:

Power Green - Silák špenát a vlákninový kel doplnení o lahodné mango, jablko a citrón, nech to má šťavu.

Green Vitality - uhorka pre krásu spolu s fit špenátom, ktoré doladí sladký a na antioxidanty bohatý banán, citrón a jablko, nech má deň šmrnc.

Green Protection - Nepriestrelná kombinácia stopkového zeleru, špenátu a brokolicovej vitamínovej bomby so sladkým ananásom a jablkom, vďaka ktorej sa toto leto vykašlete na nachladenie.

 

Zázrak menom paskalizácia

Ako to, že je šťava v UGO Green Smothies stále dokonalo čerstvá? Poznáme totiž zaklínadlo a vieme vyvíjať tie správne tlaky, aby vitamíny vo vnútri zostali živé a zdraviu prospešné. Tomu magickému postupu sa hovorí paskalizácia a nie je to žiadne kúzlo, ale inovatívna metóda ošetrenia potravín vysokým tlakom.

Pozrite sa na ňu! Budete prekvapený, ako veľmi je paskalizácia pre zdravie dôležitá.