UGO drinky so superfoods a proteínom pomôžu proti nádche aj v posilňovni - Ugo

UGO drinky so superfoods a proteínom pomôžu proti nádche aj v posilňovni

Ste počas zimy viac unavený a ľahko prechladnete aj napriek dostatočnému prísunu čerstvého ovocia a zeleniny? Skúste tento rok silnejší kaliber a dajte si u nás drinky so superpotravinami. Alebo sa chystáte zimu stráviť cvičením a rysovaním do plaviek? Potom vám asi prídu vhod naše drinky s proteínmi. Tie zasýtia a v kombinácii s ovocím zaženú aj chuť na sladké, takže tiež pomôžu v zime udržať váhu na uzde. A hodia sa aj vtedy, keď chcete, aby vaše snaženie v posilňovni bolo vidieť ;) Tak ktoré to budú?

Smoothies špeciál
Že nové menu obsahuje zvláštnu kategóriu špeciálnych drinkov, to najskôr pre vás nie je žiadna novinka. Viete ale, prečo sa volajú “špeciál” a aký si kedy dať? V kategórii smoothies špeciál nájdete drinky, ktoré okrem ovocia a zeleniny obsahujú aj superfoods – teda potraviny veľmi bohaté na rôzne zdraviu prospešné látky. Pokiaľ sa teda potrebujete sústrediť, skúste drink s guaranou, imunite pomáha spirulina, nepražené raw-kakao je zase nabité antioxidantmi. V ponuke ich je ale ešte viac, tak si vyberte podľa chuti a toho, čo vám práve chýba.

TIP UGO: V zime vyskúšajte špeciál smoothie avokádo, spirulina, špenát, citrón, mango, jablko. V ňom získate dennú porciu kyseliny listovej, zdravých tukov na regeneráciu a proti stresu a ešte posilníte svoju imunitu.

 

Proteínové smoothies
Hľadáte sýty drink na desiatu? Športujete a chcete naberať svaly? Alebo dávate prednosť rastlinným bielkovinám? Potom si vyberiete najskôr v sekcii proteínových smoothies, kde všetky drinky obsahujú okrem ovocia a zeleniny aj hráškový proteín, ktorý ich robí sýtejšími a doplní bielkoviny aj vegetariánom.

TIP UGO: Proteínové smoothie raw kakao, proteín, banán, guarana, chia, jablko a sójové mlieko je elixír, ktorý okamžite zdravo povzbudí a zasýti. Stačí ako plnohodnotná desiata alebo olovrant.

Nevybrali ste si z menu? Alebo nechcete opúšťať svoj obľúbený drink, ale chceli by ste si ho tiež urobiť špeciálnym? Žiadny problém! Proteín aj superfoods môžete ochutnať v špeciálne namixovaných drinkoch z menu, alebo si ich nechať pridať ako “extras” do akéhokoľvek UGO drinku. Ponuku extras nájdete úplne dole na menu ;)