S Chrípkožrútmi zdravo proti nachladnutiu - Ugo

S Chrípkožrútmi zdravo proti nachladnutiu

Tento rok vás nádcha nedostane. Chrípkožrúti s ňou zatočia!

Či už je vonku čľapkanica, zima alebo sychravo, u nás budete pred neduhmi jesene v bezpečí. Na boj s nachladnutím sme sa totiž účinne vyzbrojili prírodnými životabudičmi, ktoré vyštípu bacily skôr, než si stihnete prvý krát kýchnuť, alebo skočiť do lekárne pre chémiu.

Kto sa smelo postaví za vaše zdravie?

Medová Zázvorka pre nepriestrelnú imunitu

Najlepšia kamarátka silnej imunity, s ktorou hravo vezmete zdravie do svojich rúk. Okrem medu a zázvoru, ktoré sú prírodnými ochrancami zdravého tela, vás jeseňou bude sprevádzať aj vitamínmi nadupaná trojica - ananás, jablko a kiwi. S nimi nestratíte energiu.  

Pikantná Čilica, s ktorou rýchlo vypálite nachladnutie

Čili zvyšuje imunitu, kardamóm so škoricou vás krásne zahrejú, podporia tráviaci systém a uvoľnia napnuté nervy. Pomaranč dodá dôležité vitamíny a vy môžete neohrozene vyraziť do sychravého sveta za bránami UGA.Horúca Škorinka, vďaka ktorej sa u vás bacily neohrejú

Okrem škorice vás zahreje aj fakt, že sme do Škorinky pridali aj čučoriedky, ktoré sú najlepším prírodným antioxidantom. Spolu s kardmómom, citrónom a medom vás ochránia pred chorobami a nachladnutím. Pridané jablko vám navyše osladí deň.

Kde vziať zdravie do svojich rúk s Chrípkožrútmi?

Bacily vyháňame so Zázvorkou a Čilicou na všetkých pobočkách UGO. Škorinku pre vás chystáme na pobočke Aupark v Bratislave. 

Keď práve u vás nápoj neohrievame, o jesenné zdravie sa ani tak nemusíte báť. Plno vitamínových štiav a dobrého jedla si odnesiete aj z našej stálej ponuky.