Niečo menšie pod zub? UGO má desiatu na každú príležitosť - Ugo

Niečo menšie pod zub? UGO má desiatu na každú príležitosť

Pred dôležitou pracovnou schôdzkou, pri (možno) osudovom rande alebo pred pravidelným športovaním... Hlad prichádza kedykoľvek a často nečakane. Nenechajte sa vykoľajiť a skočte si do najbližšieho UGO pre slanú alebo sladkú desiatu. Ktorá sa hodí a kedy?

 

Keď nestíhate raňajky

Nestihli ste sa naraňajkovať a teraz ste si v práci konečne ukrojili trošku času na malé dopoludňajšie občerstvenie? No tak hurá do UGO pre wrap. Na menší hlad by mal stačiť malý, napríklad ten ľahký s mozzarellou, paradajkami a bazalkou.


Hlavne sa nestrápniť!

Je jedno, či chcete zapôsobiť na nový pracovný kolektív alebo na nový objav. Vtip je v tom, že si vyberiete takú desiatu alebo olovrant, pri ktorých nehrozí žiadne faux-pas kvôli fľakom od jedla alebo kvôli výraznejšiemu, ehm, zápachu z úst. Hlavne nič tekuté alebo cesnakové! Takže… Čo napríklad šampiňónový quiche? Decentné ukrajovanie vidličkou sa javí ako “safe” metóda, a to aj keď sa vám budú nervozitou triasť ruky na prvom rande alebo pred dôležitým pracovným meetingom.

Keď sa potrebujete v práci sústrediť

Nasadíte slúchadlá, stlmíte telefón, odhlásite sa zo všetkých sociálnych sietí… A sústredenie stále neprichádza? Mozog sa štartuje pohybom, takže šup, vstaňte a hurá do UGO pre niečo sladké – pretože mozog zároveň nedokáže fungovať bez cukrov. A sýte, aby ste mohli dlho nerušene pracovať a nemali hlad. Chia puding s banánom, acai a černicami je nielen naozaj veľmi dobrý, ale vďaka banánu je aj zásobárňou draslíka, ktorý udržuje hlavu v kondícii.

 

Pred skúškou

Či už študujete alebo pracujete, na dôležitý mentálny výkon je sa treba poriadne posilniť. Aby telo aj pamäť bežali ako hodinky, potrebujú omega 3 mastné kyseliny. To znie ako UGO šalát s avokádom a tuniakom, avokádo je ich totiž plné. Šalát máme tiež pripravený v take-away variante, takže keď si z neho kvôli stiahnutému žalúdku len zobnete, počká na vás, než budete mať náročnú úlohu hotovú a žalúdok uvoľnený.

 

Pred pohybom alebo posilkou

Chce to niečo ľahké, po čom nebudete mať dlho hlad. Tréneri hovoria bielkoviny, my v UGO hovoríme jogurtovo tvarohový krém. Máme ho hneď v troch variantách, skúste napríklad s čučoriedkami, tie sú plné antioxidantov a tie prídu vždy vhod.