Naspäť v plnej sile: dajte zdraviu zelenú - Ugo

Naspäť v plnej sile: dajte zdraviu zelenú

Máme obrovskú radosť, že sa svet vracia do starých známych koľají a my vám zase môžeme zlepšovať dni tým, čo máte najradšej: poriadne šťavnatými šalátmi, smoothies alebo dokonalými šťavami. Preto sme z ponuky vybrali vaše najobľúbenejšie hity.

Zoberte zdravie do svojich rúk a pochutnajte si na vyladených bestselleroch.  Táto jarná sezóna je o vás, milí UGOFandovia.

Vychutnajte si UGO bestsellery

Farmársky šalát s kuracím mäsom a jogurtovou zálievkou s pažítkou je už dlhé roky dôvodom, prečo sa k nám radi vraciate. A nie bezdôvodne: perfektné kura s grilovanou kukuricou, zemiakmi a sviežim šalátom zasýti na farme aj v meste.

UGO Caesar je nutrične vybalansovaná verzia klasického šalátu Caesar. Cícerové krutóny, ktorými sme nahradili tie obyčajné, sú naša ikonická vychytávka, ktorá poteší každého vyznávača zdravého životného štýlu.

Wrap UGO Caesar s kuracím mäsom, sušenými paradajkami a ľahkou jogurtovou zálievkou je rýchla desiata, vďaka ktorej dostanete energiu na všetky úlohy, ktoré vás čakajú.

Tieto drinky nenechajú jedno hrdlo suché

Nielenže drinky tejto sezóny patria medzi vašich najväčších miláčikov, ale hlavne pomáhajú starať sa o vaše zdravie. Doprajte si poriadnu dávku vitamínov a vlákniny s drinkami Grep a pomaranč, jablko; zeleným smoothie Green vitality: banán, baby špenát, uhorka, polníček; a lákavým jarným smoothie Banán, jahody a jablko.