Mocná sila citrusov vás bude v UGO Freshbaroch sprevádzať celú zimu - Ugo

Mocná sila citrusov vás bude v UGO Freshbaroch sprevádzať celú zimu

Vďaka sezónnej ponuke sa v UGO môžete spoľahnúť na to, že do tela dostanete vždy všetky živiny, ktoré práve najviac potrebujete. Počas zimy, kedy majú sezónu chrípky a prechladnutia, preto nájdete v UGO vitamínmi nadupané citrusy, ktoré posilnia vašu imunitu.

Nová sezóna s názvom Mocná sila citrusov štartuje práve dnes a užijete si ju až do začiatku februára. Pomaranče, mandarínky a citróny nájdete v UGO Freshbaroch v štyroch sezónnych drinkoch aj vo wrape. Okrem ovocia nadupaného vitamínmi a antioxidantmi sme sezónne menu tiež obohatili superpotravinou spirulinou alebo zázvorom a chilli, ktoré v chladných dňoch krásne prehrejú telo a pomôžu pri nachladnutí.

Čo je teda v menu?

  • Green smoothie s avokádom a kiwi osviežuje limeta a silu mu dodáva osvedčený liek na zimné neduhy – zázvor. Superpotravina spirulina navyše dobíja energiu a posilňuje imunitu.

  • Pre veľký úspech opakujeme príjemne pikantný drink mandarínka, chilli, mango. V minulých rokoch tento drink bodoval, tak uvidíme, ako sa mu bude dariť tento rok.

  • Základom tretieho nápoja zo sezónnej ponuky je pomaranč a ucítite v ňom aj citrón. Sladkú chuť mu dodáva tropický ananás. Jednoducho vitamín C všade, kam sa len  pozriete.

  • Posledný drink, ktorý môžete v UGO ochutnať len v zime, citrusy neobsahuje. To ale neznamená, že by bol menej zdravý. Sladučká hruška vyniká v kombinácii s tradičným stredoeurópskym zdrojom vitamínov: červenou repou a jablkom.

V mnohých Freshbaroch si k drinku navyše môžete dať wrap a zahnať bacily, hlad a smäd naraz. V Ugowrape s údeným kuraťom nechýba v citrusovej sezóne mandarínka. Wrap ešte obsahuje paradajky a základ je kari smotanový, takže porcia prehrievacieho korenia bude v zimných mesiacoch zabezpečená aj v obľúbenej studenej desiatej.