Jarné upratovanie kľudne vynechajte, ale jarnú UGO Očistu? Tú nikdy! - Ugo

Jarné upratovanie kľudne vynechajte, ale jarnú UGO Očistu? Tú nikdy!

UGO Očista je späť v celom svojom zdraví a tentokrát je navyše ešte o niečo chutnejšia!  Na túto jar sme ju pre vás vyšperkovali bylinkami, z ovocných a zeleninových nápojov bude voňať mäta, medovka a petržlenová vňať. A vôňa nie je zďaleka jediný dôvod, prečo sme ich do jarných drinkov pridali.

Očista plná užitočných byliniek
Tohtoročná Očista bude špeciálna tým, že bude jarná nielen termínom, ale aj chuťami. S regeneráciou organizmu a jeho prebudením po zime budú teraz pomáhať okrem iného aj jarné bylinky, ktoré nájdete hneď v niekoľkých očistných drinkoch. Teda okrem toho, že očistou niečo urobíte pre seba, užijete si ešte aj svieže jarné chute.
Napríklad taká medovka ukľudňuje, znižuje stres a celkovo uvoľňuje, čo potrebujeme asi skoro všetci, že? Mäta zase pomáha celému tráviacemu systému a podporuje funkciu prídavných orgánov (pečeň, pankreas, žlčník), ktoré po náročnej zime očistu môžu potrebovať ako soľ. A petržlenová vňať slúži sama o sebe ako skvelá detoxikačná kúra, čistí krv a pozor, obsahuje trikrát viac vitamínu C ako pomaranč. V kombinácii s jablkom, uhorkou a kapustou urobí vám aj vášmu imunitnému systému naozaj dobre. A všetky tieto bylinky na vás čakajú v tohtoročnej jarnej UGO Očiste!

Ako a kde sa prihlásiť a kedy to celé vypukne?
Asi už nemusíme predstavovať, o čo v Očiste ide a ako tento deväťdenný detox program funguje. Tak len rýchla rekapitulácia: deväťdenný detox program: 3 dni ľahký jedálniček, 3 dni len očistné šťavy z UGO, posledné tri dni zase ľahký jedálniček, k dispozícii nutričná poradňa, mobilná aplikácia s meditáciami Deepaka Chopru a sprievodca Očistou. Keby ste si predsa len potrebovali doplniť znalosti, všetky informácie nájdete na www.ugoocista.sk. A teraz to najdôležitejšie. Kedy?

Očista bude ako obvykle v troch kolách:    
10.–12. 4.
17.–19. 4.
24.–26. 4.

Prihlásiť sa môžete na www.ugoocista.sk od 5. marca do 1. apríla. Ale pozor, na každý termín je len obmedzený počet miest, takže odporúčame včasnú rezerváciu!

Nenechajte si ujsť už šiestu Očistu. Bylinky sú symbolom jari a vyvážené drinky plné živín zase stelesnením návalu jarnej energie, na ktorý sa všetci tak tešíme!