Horúca novinka! Do UGO aj na pekne vypečené desiaty - Ugo

Horúca novinka! Do UGO aj na pekne vypečené desiaty

Ku každému dňu patrí aj niečo teplého pod zub, a tak sme do UGO partičky pridali novinku, ktorá vás po ceste chladným mestom nielen zasýti, ale aj zahreje. Odteraz si môžete dať dobroty pripravené na horúcom grile zložené z chutí z celého sveta. Tak príďte ochutnať horúce novinky!

Zahreje vás napríklad:

Gril Wrap s údeným mäsom a ementálom

Náš klasik, ktorého vám teraz navyše aj nažhavíme. Veľký tak akurát, aby ste nemali hlad pri mestskom maratóne, sýty tak akurát, aby ste mali dostatok energie na každú úlohu.

Gril Wrap s ovčím syrom a olivami

S nádychom stredomoria vás zahrejú nielen spomienky na dovolenku, ale aj to, že je bez mäsa, s kvalitným syrom, ktorý vám dodá silu. Ovčí syr je totiž oproti tomu kravskému lepšie stráviteľný, má vyšší obsah vitamínov, minerálov a vápnika, a tak vám perfektne spestrí jedálniček. Obľúbený wrap, ktorý už poznáte, teraz aj v teplej verzii.

Sendvič pastrami s chrenom a hrubozrnnou horčicou

Naozajstná mäsová záležitosť a sýta dobrota, čo má charakter a skvelú chuť až do poslednej omrvinky. Túto delikatesu vynašli v Rumunsku, dobyla hlavne Ameriku, ale pochutnáva si na ňom celý svet. Zahryznite sa!

Bageta bahn-mi s marinovaným kuracím mäsom, pečeňovou paštétou a koriandrom

Chuť diaľok, ktorá u nás už zdomácnela. Spojenie exotického koriandra vás v horúcej verzii nadchne. Nemusíte pre ňu lietať do Vietnamu. Stačí skočiť do UGO.

Toast so syrom halloumi, sušenými paradajkami a pikantnou paprikovou omáčkou
Jemne pikantnej dobrote gril svedčí. Základom je syr pôvodne z Cypru, ktorý práve dobýva svet. Ako by nie! Halloumi je supervýživný a neroztečie sa tak, ako ostatné syry, ale zostáva ogrilovaný a horúci. Navyše je ľahko stráviteľný a plný bielkovín. Skúste to sami, uvidíte, že ho budete milovať.

Toast s vajíčkom, pórom a parmezánom

Spojenie parmezánu, sviežeho póru a výdatného vajíčka v horúcom toaste nikdy nikoho nesklame, zato každého perfektne zasýti. Ochutnajte jednu z najobľúbenejších desiat, po ktorej sa vždy rýchlo zapráši!

Rozpaľujeme grily a tešíme sa na Vás! Do skorého ochutnania!