Smoothies - Ugo
Fľaštičky

Fľaštičky

V UGO fľaštičkách nájdete 100 % nepasterizované ovocné a zeleninové šťavy v raw kvalite. Vďaka šetrnému ošetreniu vysokým tlakom (paskalizáciou) si zachovajú chuť aj živiny ako čerstvo vytlačená šťava, ale v chladničke vám vydržia až 4 týždne!

 

Pri výrobe UGO fľaštičiek si dávame záležať na pôvode surovín a odoberáme ich len od známych dodávateľov. Informáciu o tom, odkiaľ ovocie a zelenina z vašej fľaštičky pochádza aj akej je odrody, nájdete na bočnej strane etikety.

Smoothies

UGO Smoothies sú novinkou v portfóliu UGO. V UGO Smoothie prevláda obsah ovocného pyré nad ovocnou šťavou. Sú hustejšie, dobre zasýtia a sú tak ideálnou zdravou desiatou na doma aj na cesty. Tak ako UGO šťavy, aj UGO Smoothies sú v RAW kvalite, nepasterizované, bez pridaného cukru aj vody a v chladničke vám vydržia rovnako až 4 týždne. Vďaka svojej výbornej chuti tam však určite tak dlho nezostanú :-) Informácie o tom, odkiaľ ovocie z vašej fľaštičky pochádza a z akej je odrody, najdete na boční straně etikety. Pochutnáte si na kombinácii manga, marhule a jablka alebo jahody, broskyne a jablka.

  • Mago, marhuľa a jablko Mago, marhuľa a jablko
  • Jahoda, broskyňa a jablko Jahoda, broskyňa a jablko