Smoothies - Ugo
Freshbar

Freshbar

UGO sleduje trendy v oblasti zdravého stravovania. Preto si v našich Freshbaroch okrem svojich obľúbených štiav a smoothies z čerstvého ovocia a zeleniny môžete dať tiež funkčné drinky so superpotravinami, proteínmi alebo si ich môžete do akéhokoľvek svojho obľúbeného drinku pridať.

Smoothies

Smoothies špeciál

V kategórii smoothies špeciál nájdete drinky, ktoré okrem ovocia a zeleniny obsahujú aj superpotraviny - potraviny bohaté na rôzne zdraviu prospešné látky. Pokiaľ sa teda potrebujete sústrediť, skúste drink s guaranou, imunite pomáha spirulina, nepražené raw-kakao je zase nabité antioxidantmi. V ponuke ich je ale ešte viac, tak si vyberte podľa chuti a toho, čo vám práve chýba.

Proteínové smoothies

Hľadáte sýty drink na desiatu? Športujete a chcete naberať svaly? Alebo dávate prednosť rastlinným bielkovinám? Potom si najskôr vyberiete v sekcii proteínových smoothies, kde všetky drinky obsahujú okrem ovocia a zeleniny aj hráškový proteín, ktorý ich robí sýtejšími a doplnia bielkoviny aj vegetariánom.

Aktuálna ponuka

7.   Banán + jahody, jablko


8.   Čučoriedky + maliny, jahody, ananás, jablko


9.   Jahody + mäta, limeta, jablko


10. Maliny + banán, čučoriedky, pomaranč, jablko


11. Kiwi + jahody, banán, pomaranč, jablko


12. Mango + špenát, banán, pomaranč


13. Passionfruit + mango, banán, pomaranč, jablko


14. Ananás + mä​​​​​​​ta, špenát, jablko

Superfood smoothies

15. Avokádo + mango, spirulina, citrón, jablko


16. Raw kakao + pomaranč, chia, banán, jablko


17. Jahody + banán, hráškový proteín, jablko


18. Banán + raw kakao, hráškový proteín, jablko

Superfoods naviac

Naviac si ku šťave aj smoothies môžete pridať:

  • Chia: zdravé tuky, výdatné.
  • Spirulina, raw kakao: superfood *, povzbudí.
  • Hráškový proteín: rastlinné bielkoviny **, zasýti.

* Superfood sú potraviny s vysokým obsahom živín, ktoré podporujú našu vitalitu a zdravie. Vďaka koncentrovanému obsahu týchto látok ich stačí konzumovať pravidelne len veľmi malé množstvo.


** Hráškový proteín je ľahko stráviteľná, nutrične bohatá potravina, určená pre tých, ktorí túžia po pevnom zdraví a skvelej kondícii. Podporuje udržanie svalového tkaniva, pretože obsahuje esenciálne aminokyseliny. Odporúčané množstvo je max. 10-15 g proteínu.