Pripravte svoje telo na zimu s UGO Očistou - Ugo

Pripravte svoje telo na zimu s UGO Očistou

Jeseň iba začína, ale čoskoro nastúpi v celej svojej sychravosti. Často so sebou prináša únavu, nachladnutia aj virózy. Ako sa tento rok obrniť proti zákerným chorobám a poriadne sa pred zimou nakopnúť? Pomôže Vám s tým UGO Očista - deväťdenný detox program, ktorý je plný čoho iného ako štiav, smoothies a ľahkého jedla. Okrem toho, že organizmus posilníte, si tak aj skvelo pochutíte.

Čo je to UGO Očista? 
Očista je komplexný deväťdenný program založený na špeciálnej úprave jedálnička. Pozostáva z deviatich dní, počas ktorých konzumujete odľahčenú stravu, v troch prostredných dňoch iba ovocné a zeleninové šťavy. Počas Očisty dávate s pomocou UGO štiav a smoothies telu pauzu od horšie stráviteľných potravín a tým mu umožňujete intenzívne sa čistiť a poupratovať si.

Ako UGO Očista prebieha:
Prvé tri dni počas “čistých dní” konzumujete tzv. ľahkú stravu (potraviny bez konzervantov, lepku a cukru apod.).
Nasledujú tri očistné dni, pri ktorých iba pijete. Na tie UGO pripravuje každý deň špeciálne, pre Očistu zostavené, ovocné a zeleninové šťavy a smoothies. Tie si každé ráno vyzdvihnete v UGO Freshbare či Salaterii.
Posledné tri dni sú opäť „čisté“, kedy s pomocou ľahkej stravy pripravujete organizmus na "bežné" fungovanie.

Celým deväťdenným programom vás bude sprevádzať aj mobilná aplikácia, ktorá vás bude motivovať. Jej súčasťou sú aj meditačné cvičenia svetovej autority Deepaka Chopru pre očistu mysle.

Prečo ju vyskúšať?
Vďaka Očiste si vaše telo skvele oddýchne, posilní sa a to sa prejaví hlavne na vašej imunite. Čerstvé šťavy sú v programe starostlivo zostavené tak, aby spĺňali správnu kombináciu potrebných živín, ale prinášali aj pestrosť a zaujímavú chuť. Ovocné a zeleninové šťavy a smoothies sú vďaka svojmu účinku na organizmus jedinečné, pretože v nich zostáva zachovaná väčšina živín. Telo tak dostáva dávku energie, vitamínov a minerálov, ale nevyčerpáva sa trávením. Očista je jednoducho dôkladná a chutná príprava na jeseň a zimu. 

Ako sa môžete zúčastniť?
Od 4.9. do 1.10.2017 sa môžete zaregistrovať na http://www.ugoocista.sk. Túto jeseň si môžete vybrať  z 3 termínov: 10. – 12.10., 17. – 19.10. alebo 24. – 26.10. Pri registrácii si určíte najbližší UGO Freshbar alebo Salaterii, kde si budete počas Očisty tri dni šťavy preberať. A aby sa vám šťavy a smoothies dennodenne dobre nosili, dostanete na ne špeciálnu termotašku. Ale pozor! Na každý termín je obmedzený počet miest, tak odporúčame s prihlasovaním neváhať!
Cena očistnej kúry je 66 EUR.

Nebojte sa prívalu energie a poďte s nami do UGO Očisty. A užite si to! Viac informácií o programe nájdete na www.ugoocista.sk.