Prečo sa pustiť do UGO Očisty práve na jeseň? Tu je 5 dôvodov! - Ugo

Prečo sa pustiť do UGO Očisty práve na jeseň? Tu je 5 dôvodov!

Je to neuveriteľné, ale za pár dní začne už 5. kolo UGO Očisty. Pravidelne každý rok striedame jarné a jesenné termíny a práve teraz nastal čas jesenného detoxu. Prečo si ale Očistu dopriať práve teraz na jeseň? Čítajte ďalej a dozviete sa hneď 5 dobrých dôvodov :)

1. Poprázdninové upratovanie
Grilovačky, dovolenky s all inclusive, záhradné párty. Čo dodať, prázdniny bývajú obdobím, kedy máme tendenciu tak trošku vybočiť nielen z pracovného kolotoča, ale aj z režimu zdravého životného štýlu. Práve po prázdninách si tak telo zaslúži poriadne prečistiť a zbaviť sa nahromadených toxických látok.

 

A post shared by Andrea Beňová✨ (@anniessecrets) on

2. Posilnenie imunity
Prečistené telo (hlavne črevá a tráviaca sústava všeobecne) je extrémne dôležité pre správne fungovanie nášho imunitného systému. A práve ten nás dokáže ochrániť pred nádchami a ďalšími neduhmi, ktorými sa to na jeseň a v zime okolo nás len tak hemží.

3. Boj s jesennou únavou
S príchodom jesene sa pomaly skracujú dni, menej svieti slniečko a po voľnejšom lete sa znovu naplno vraciame do víru pracovných alebo školských povinností. Kombinácia týchto faktorov u veľa ľudí vyvoláva jesennú únavu. A práve v tento čas je ideálne napumpovať do tela infúziu vitamínov a minerálnych látok z čerstvého ovocia a zeleniny. V podobe tekutých štiav sa navyše telo tak nenadrie pri ich spracovávaní, a ušetrí tak energiu, ktorej máme na jeseň menej.

4. Ideálny čas na zmenu
Podobne ako 1. január je aj začiatok školského roku pre mnohých impulzom na to, aby sa začali lepšie starať o svoje telo, cvičiť, jesť zdravšie, meditovať… A práve UGO Očista je ideálnym štartovačom pre takéto zmeny. Nedá sa vyhovárať, že začnete až budúci týždeň, alebo po oslave švagrových narodenín. Termíny UGO Očisty sú jasne dané :)

5. Úspora času
Tento dôvod je na rozdiel od tých predchádzajúcich len krátkodobý, ale tiež sa počíta :) Jeseň býva pomerne hektická, prázdniny sú preč, do Vianoc ďaleko... Vzhľadom na to, že vám počas Očisty pripravíme každé ráno balíček “jedla” na celý deň, ušetríte veľa času, ktorý by vám inak zabrala príprava desiatej, vymýšľanie miesta, kam pôjdete na obed a ďalšie plánovanie spojené s jedlom. A keď zapojíte aj partnera, nemusíte riešiť ani večere pre neho ;)

 

A post shared by Paula S. (@saula_p) on

Tak ako, presvedčili sme vás, že práve teraz je ideálny čas na UGO Očistu? Registrovať sa môžete cez formulár na webe www.ugoocista.sk. Registrácia potrvá až do 1. októbra, ale dlho neváhajte, aby na vašej pobočke ešte zostali voľné miesta ;)