NOVÉ MENU SALATERIÍ JE “EŠTE VIAC UGO” - Ugo

NOVÉ MENU SALATERIÍ JE “EŠTE VIAC UGO”

16. máj je významný deň pre všetky UGO Freshbary aj Salaterie. Stále menu obidvoch konceptov totiž prešlo zmenami a my dúfame, že sú to zmeny k ich lepšej, chutnejšej, atraktívnejšej a prehľadnejšej podobe :)

Zmeny v ponuke šalátov sa týkajú predovšetkým vylepšenia receptúr, aby vám naše UGO šaláty ešte viac chutili. Namiesto siedmych pôvodných šalátov v menu nájdete po novom šesť upravených verzií. A čo je ešte v UGO Salateriách nové?

Vylepšené receptúry

Vaše najobľúbenejšie šaláty v ponuke zostávajú, len pri niektorých sme ľahko upravili pár surovín alebo zálievku. Skúste, či si všimnete, čo sa zmenilo na farmárovi, šaláte so zaúdeným kuraťom, s lososom a feniklom alebo s grilovanou zeleninou!

Nové šaláty v stálej ponuke

Pamätáte si na sezónny šalát s pečeným kozím syrom a marinovanou repou? Tak ten sa v upravenej verzii vracia, tentokrát ale ako súčasť stálej ponuky. Úplnou novinkou je hovädzie mäso so zemiakmi a grilovanými paradajkami. Z ponuky naopak odchádza šalát s kuraťom a reďkovkami a s kozím syrom a černicami. Šalát so sušenými paradajkami a balkánskym syrom po novom nájdete v našich vitrínach vo verzii “take-away”.

Variant “do kornúta”

Novinkou je tiež to, že si svoj obľúbený šalát môžete nechať zabaliť do tortilly. Získate tak sýtejší variant, ktorý sa ideálne hodí aj so sebou. Obsluhe stačí povedať, že si prajete šalát “do kornúta”.

Teplé jedlá celý rok

Obľúbili ste si naše teplé jedlá? Máme dobrú správu! Teraz budú v ponuke počas celého roku s obmenou 2x ročne. A ako ste boli zvyknutý aj doposiaľ, jedno z teplých jedál bude mať vždy aj vegetariánsku verziu.

Sezóna 6x ročne

Na sezónne novinky vás teraz nebudeme lákať 4x, ale hneď 6x ročne. Každé dva mesiace ponuku obohatia drinky a šaláty zo surovín, ktoré sú aktuálne v sezóne a teda sú vtedy najchutnejšie a najvýživnejšie. Sezóny budú po novom ladené tematicky, ale to sa vlastne môžete presvedčiť už teraz ponukou inšpirovanou vôňami diaľok.

Ktorú novinku v UGO Salateriách vyskúšate ako prvú? :)