NOVÁ PONUKA UGO FRESHBAROV: PREHĽADNEJŠIA, LAHODNEJŠIA A TRENDY - Ugo

NOVÁ PONUKA UGO FRESHBAROV: PREHĽADNEJŠIA, LAHODNEJŠIA A TRENDY

Pokiaľ ste v posledných dňoch navštívili naše pobočky alebo nás sledujete na sociálnych sieťach, tak už určite netrpezlivo čakáte na odhalenie sľubovaných noviniek. Deň D je tu a pokiaľ chcete vedieť, čo je u nás nové, čítajte ďalej! :)

Čo nás viedlo k zmene ponuky drinkov? V prvom rade sme chceli, aby pre vás bola ponuka prehľadnejšia a zároveň atraktívnejšia. V UGO totižto sledujeme svetové trendy v oblasti zdravého stravovania a tie nás inšpirovali k využitiu nových ingrediencií, ktorými si môžete obohatiť vaše šťavy či smoothies a vytvoriť si tak funkčný drink na mieru svojim potrebám a chuti. Na aké novinky se teda môžete tešiť?

Prehľadnejšie menu

Počet drinkov sme mierne zúžili, ale tie najobľúbenejšie samozrejme zostávajú. Teraz ich delíme na dve hlavné skupiny: šťavy a smoothies.

  • Šťavy, teda nápoje z odstredeného ovocia a zeleniny, sú ideálne na osvieženie a doplnenie vitamínov. Vybrať si môžete buď čisto ovocné alebo zeleninovo-ovocné.
  • Smoothies sú sýtejšia verzia drinkov, obsahujú totiž aj rozmixované ingrediencie. Smoothies teraz delíme na ovocné, špeciálne a proteínové.

Nové ingrediencie

Počet položiek v menu sa síce opticky zúžil, v skutočnosti je ale ponuka oveľa bohatšia. Prečo? Môže za to skupinka ingrediencií navyše, tzv. “extras”, ktoré si môžete pridať do vybranej šťavy alebo smoothie a vyladiť si ich tak na mieru svojim potrebám. Hráškový proteín ocenia napríklad športovci či vegetariáni, chilli zahreje a podporí trávenie, spirulina povzbudí, tvaroh premení nápoj v sýtu desiatu a pokiaľ si chcete zamaškrtiť, pridajte si do drinku med alebo agáve sirup, ktoré vám drink zdravo osladia.

Sezónne drinky 6x ročne

Po novom sme poňali tiež sezóny, ktoré budú tematické a namiesto 4x ročne sa sezónna ponuka zmení každé dva mesiace. To preto, aby ste v UGO mohli ochutnať ešte viac ingrediencií, ktoré sú aktuálne vďaka svojej sezóne najchutnejšie a najbohatšie na cenné látky.

Nové boxové šaláty

Radi by ste do UGO zašli na ľahký obed, ale nemáte v okolí žiadnu Salateriu? Vo Freshbaroch pribudli nové boxové šaláty, ktoré popri polievkach ponúkajú ďalšiu možnosť, ako si aj v koncepte Freshbarov dať plnohodnotný obed.

UGO snacky

K obľúbenému drinku alebo len tak na chuť či malý hlad si teraz v UGO môžete dať aj malý UGO Snack.

Dúfame, že sa vám nové menu páči rovnako ako nám. Pokiaľ v ňom nemôžete nájsť svoj obľúbený drink, neváhajte sa spýtať obsluhy, ktorá vám poradí, kde ho v menu po novom nájdete, prípadne akú vhodnú alternatívu si môžete objednať.