Jesenná UGO Očista je za nami. Takto ste ju prežívali na sociálnych sieťach! - Ugo

Jesenná UGO Očista je za nami. Takto ste ju prežívali na sociálnych sieťach!

Verili by ste, že už máme za sebou 5. kolo UGO Očisty? To znamená 15 termínov, ktorých ste sa zúčastnili mnohí z vás. A ako sa tohtoročné jesenné kolo vydarilo? Pozreli sme sa na sociálne siete, ako to vidíte vy!

Už niekoľko týždňov pred prvým jesenným termínom začala byť UGO Očista na Instagrame vážnou témou. Páči sa nám, ako sa navzájom podporujete a “hecujete” k registráciám. Zhodneme sa predsa na tom, že čím viac nás do toho ide, tým je to jednoduchšie ;) 

zorkahejdova: Je na čase sa s tým zmieriť a zobrať veci do vlastných rúk. Jeseň je tu!!! A s ňou čas na očistu! Kto ide tiež do toho??

anett.hrasek: Ja mám termín za dva týždne. Už sa veľmi teším. Skúšala som zatiaľ raz a bola som na jar nadšená.

dennyro20: Ja mám až 24.10. Veľmi sa teším na to, ako bude moje telo reagovať :)

skipicek: My sme v tom s manželom spoločne a už druhý rok ideme na ugo očistu a hrozne sa tešíme, aj keď tretí deň už padáme od hladu :) ale inak super a odporúčam všetkým :)

Počas samotných “očistných” termínov sa naši kolegovia v pobočkách naozaj nenudia. K bežným zmenám im pribudne príprava čerstvých drinkov do vašich taštičiek. Ale pozrite sa, ako krásne tie šťavy vyzerajú. To za to ranné vstávanie snáď aj stojí :)

A takto vám to pristane, keď si už odnášate svoje balíčky z našich pobočiek domov alebo do práce. Ako sa ukázalo, termotaška funguje ako skvelý módny doplnok a krásne ladí k vašim už aj tak vyladeným outfitom :) Tento rok na jeseň bola v kurze čierna!

 

A post shared by Aneta Benešová (@benesovaaneta) on

 

 

A post shared by PetraCeri (@petaceri) on

Pocity z prvého dňa bývajú zľahka rozpačité. Hlavne na tých z vás, ktorí ste šli do Očisty po prvýkrát, bola vidieť neistota, či tri dni len na šťavách dáte. Prvý deň si telo najskôr zvyká...

 

A post shared by Soňa Bartošicová (@sonaintheair) on

ivca_pribehykuchyne: Dnes som na štarte Ugo Očisty a som zvedavá, čo ma čaká. Vyzerá to všetko krásne farebné :-) Už teraz mám hlad, idem sa pustiť do raňajok l. Kto v tom ide so mnou?
tobipomtoy: Mám za sebou prvé raňajky a obed a mám teda celkom hlad :) ale raňajková šťava bola výborná

 

A post shared by Lucie Ulrychová (@ulryluc) on

Ale na konci už pozorujete pozitívne účinky na vaše telo aj myseľ!

rezina_mel: 3. deň UGO očisty práve začal a musím povedať, že som prekvapená, ako to bez pevného jedla v pohode zvládam. Cítim sa dobre, hlad nemám a unavená tiež nijako extra nie som. Akurát bojujem so zimou a tiež mi fantázia beží naplno a predstavujem si jedlá, na ktoré by som si normálne nespomenula. :D

 

A post shared by Rodem (@czech_rodem) on

Vydržať tri dni bez pevnej stravy len na šťavách nie je veľká zábava. Ale o to viac sme pyšní na všetkých z vás, ktorí to zvládli a špeciálne na tých, ktorí poctivo dodržiavali tri čisté dni pred a po vrátane meditačných cvičení z našej aplikácie! ;) Ste najlepší!

 

A post shared by Lucie (@majkynaaaa) on

benesovaaneta: Pre mňa, milovníka tataráku, kačky s knedľou a tlačenky (kľudne všetko naraz :D,to bolo hlavne o vôli, ale vydržala som!

hanii.cermakova: tak dnes mám posledný deň. Prvý deň bola kríza veľká. Ale ďalší deň úplne v pohode. A cítim sa skvelo:) takže na jar idem do toho zase :)

patriciesolarikova: Často sa ma pýtate, aká bola očista - bolo to super, nebola som unavená, ani som nemala hlad (prepadali ma chute, to áno), ale bavilo ma, že nemusím riešiť jedlo a že sa cítim celkovo tak ľahko, ale bolo to tiež tým, že som si povedala, že sa na to teším a že to zvládnem bez problémov :) takže za mňa dobré

Mnohí sa nás tiež pýtate, kedy bude ďalšie kolo UGO Očisty. Máme dobrú správu - zase na jar! Sledujte náš web a tiež sociálne siete a určite registráciu nezmeškáte! :)