Kto je Ugo - Ugo

Kto je Ugo

TOTO NIE JE ZNAČKA

1.

INŠPIRUJEME A SME KAŽDÉMU NA DOSAH

Značka UGO ponúka jedlo a nápoje, ktorých základ tvorí ovocie a zelenina. Tento zdravý koncept stravovania prispieva k udržaniu prirodzeného balansu nielen v stravovaní, ale aj v spôsobe života. Naším cieľom je rozšíriť dostupnosť tohto druhu čerstvého jedla a nápojov tak, aby boli každému na dosah.
2.

S NAMI SA CÍTITE ĽAHŠIE

Ugo predstavuje koncept zdravého stravovania, po ktorom sa telo i myseľ cítia ľahko.
3.

MILUJEME KVALITNÉ SUROVINY

Využívame len kvalitné suroviny s jasným pôvodom od vybraných pestovateľov. Nepasterizujeme a ani nepridávame do našich jedál a nápojov nič umelé.
4.

VERÍME, ŽE SME TÝM, ČO JEME

Zdravé stravovanie má dopad na telo a jeho fungovanie. Neprináša len štíhlu figúru, ale aj komfort tela a mysle, správne fungovanie mozgu i celého organizmu. Posilní imunitu, zvýši produktivitu a zlepší našu náladu.
5.

SME PRE KAŽDÉHO, KTO SA CHCE CÍTIŤ LEPŠIE

Nie sme len pre športovcov. Sme tu pre každého, kto chce budovať svoje zdravšie ja a cítiť jednoducho lepšie.

Preto je našou vášňou prinášať ľuďom čerstvé, kvalitné a chutné jedlá a nápoje plné vitamínov a vlákniny pre celý deň.

6.

HISTÓRIA UGA

UGO je česká firma, založená v roku 2005. V UGO Freshbaroch a UGO Salateriách ponúka čerstvo pripravené 100 % ovocné a zeleninové šťavy a koktaily, ktoré personál pripravuje na mieste podľa objednávky zákazníka.

V roku 2012 kúpila celú sieť UGO barov spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko, ktorá k nim v roku 2014 pridala aj sieť freshbarov a šalatérií Mangaloo. V súčasnosti tak UGO prevádzkuje 52 Fresbarov a 17 Salaterií.

Toto je zdravý životní štýl